O nas

onas2

Agnieszka Zaremba Konopa

SALONY FRYZJERSKIE

Właścicielka i pasjonatka fryzjerstwa Agnieszka Zaremba Konopa od najmłodszych lat obserwowała uzdolnioną w tym kierunku rodzinę. W tajniki pracy i zawodu wprowadziła ją mama Jolanta Zaremba, a w późniejszych latach utalentowana starsza siostra Joanna Zaremba-Wanczura.

To te dwie kobiety zaszczepiły w Agnieszce chęć bycia świetną stylistką i wyrażania umiejętności oraz ekspresji w wykonywanych pracach. W wieku 11 lat uczestniczyła w konkursach fryzjerskich wyłącznie jako modelka. W 2000 roku na mistrzostwach Świata w Berlinie wystąpiła po raz ostatni w tejże roli. Od tamtej pory zaczęła aktywnie brać udział w konkursach wyłącznie jako stylistka.

Laureatka prestiżowych konkursów w Niemczech, Paryżu, Austrii. Członek Komisji Sędziowskiej. Członek Intercoiffure. Posiadacz certyfikatu UE. Mistrzyni Europy i Mistrzyni Polski.
Rozwija się, szkoli, stale podnosi kwalifikacje z wielu obszarów, nie tylko fryzjerskich.

Wydarzenia z życia stylistki fryzjerskiej Agnieszki Zaremba-Konopa:

2013 Przewodnicząca Komisji Egzaminacyjnej
2013 Instruktor Zaremba International Academy
2007 Uczestniczka seminarium „Fondation Goillaume” w Paryżu
2006 Członek Kadry Narodowej na Mistrzostwach Świata w Moskwie
2002 Członek Kadry Narodowej w Las Vegas
2002 I miejsce w Darmstadt
2002 II miejsce w Brandenburgu
2002 Mistrzyni Polski Seniorów
2000 Mistrzyni Polski Juniorów 

zespol

Nasze salony tworzą nasi ludzie

Agnieszka Zaremba-Konopa dzieli się pasją, wiedzą i umiejętnościami w swoich salonach fryzjerskich w Bydgoszczy przy ul. Kijowskiej 54 i Nakielskiej 247A. Wspólnie z Agnieszką w jej salonach pracują same ambitne, energiczne i kreatywne osoby. Kochające spełnianie się i wyrażenie poprzez tworzenie niesamowitych prac fryzjerskich i metamorfoz.

Klienci wychodzą zadowoleni i uśmiechnięci. Atmosfera panująca w salonach jest wyjątkowa. Tutaj każdy klient czuje się ważny i dobrze zaopiekowany. Ogromna praca wkładana jest każdego dnia, w podnoszenie poziomu obsługi klienta, a zarazem pokazywanie indywidualnego podejścia.

onas3

Pracownicy szkolą się i rozwijają zarówno z kompetencji miękkich oraz z zakresu sztuki fryzjerskiej, która wymaga stałego śledzenia nowinek i nie pozostawania w tyle, a wręcz wyprzedzania trendów i mody.
Cały personel naszych salonów pracuje w myśl i zgodnie ze światowymi standardami. Tutaj nie ma miejsca na przeciętność i brak kreatywności.

Dzięki pracy, zaangażowaniu i chęciom staliśmy się marką znaną na całym świecie. Współpracujemy z gwiazdami, znanymi osobistościami, markami. Spełniamy marzenia ludzi, którzy oddają się w nasze ręce.

zapraszamy