Fryzjer - Nakielska 247A, Bydgoszcz

nakielska03

Salon Nakielska 247A

tel. 52 379 60 95

Czynne:
Pn-Pt: 07.00 - 21.00
Sb: 07.00 - 15.00

Styl retro i kolorystyka wnętrza oraz samo wyposażenie zachęcą niejednego klienta do odwiedzin i sprawdzenia naszych umiejętności. Styliści, fryzjerzy i mistrzowie fryzjerstwa czekają na Ciebie.

Cennik usług Rezerwacja online
nakielska01
nakielska02
nakielska03
nakielska04
nakielska05
nakielska07?timestamp=1601827369886
nakielska08?timestamp=1601827369888
nakielska09

Szukasz dobrego fryzjera w swojej okolicy? Jeśli mieszkasz w pobliżu Nakielskiej, fryzjer Zaremba będzie doskonałym wyborem dla Ciebie. W naszym salonie pracują utalentowani fryzjerzy, którzy układanie włosów uznali za swoją pasję i misję. Większość naszej załogi to laureaci konkursów organizowanych przez środowisko fryzjerskie. To styliści otwarci na nowe trendy, którzy znają się na strzyżeniu, koloryzacji oraz pielęgnacji kosmyków. Dzięki temu są w stanie udzielić profesjonalnej porady w kwestii pielęgnacji, jak również pomóc w wyborze odpowiednich kosmetyków. Dobiorą najlepszą fryzurę do kształtu twarzy oraz wykonają upięcie stosowne do okazji. Jako salon fryzjerski jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów, dlatego stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w którym nie tylko dbamy o włosy, ale także o atmosferę. U nas zrelaksujesz się, jak również porozmawiasz ze specjalistami najlepszymi w swoim fachu.

Dobry fryzjer w dzielnicy Miedzyń – Bydgoszcz

Fryzjer Zaremba na Miedzyniu to miejsce urządzone w stylu retro. Nie tylko zmienisz u nas fryzurę, ale także spędzisz miło czas w atrakcyjnie urządzonym wnętrzu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu. Czekają tam na Ciebie mistrzowie w swoim fachu – styliści i fryzjerzy, którzy doskonale znają się na włosach i modnych fryzurach. A co ważne, są otwarci na kreatywne pomysły klientów.

Jakie usługi znajdziesz u fryzjera na Nakielskiej w Bydgoszczy? Oferujemy strzyżenie damskie, męskie i dziecięce. Wykonujemy koloryzację, upięcia na co dzień, jak i na różne okazje, przeprowadzamy zabiegi na włosach z problemami oraz stylizujemy. Jeśli masz ochotę na coś szalonego, proponujemy afro loki w najróżniejszych kolorach, doczepiane pasemka, a także warkoczyki. Dzięki nim Twoja fryzura zyska oryginalny look, co sprawi, że będziesz wyróżniać się z tłumu. Jeśli kondycja Twoich kosmyków ostatnio się pogorszyła, zapraszamy na keratynowe prostowanie, krioterapię lub botoks na włosy. Te zabiegi uzupełnią ubytki w strukturze włosa i sprawią, że kosmyki będą gładkie i lśniące.