Botoks na włosy, keratynowe prostowanie – pielęgnacja włosów z problemami

Każdego dnia nasze włosy narażone są na uszkodzenia. Bardzo często my sami niszczymy ich strukturę niewłaściwą stylizacją, farbowaniem czy zbyt ciasnym upinaniem fryzur. Poprawie kondycji kosmyków nie sprzyjają także czynniki zewnętrzne. Włosom szkodzą skrajnie niskie i skrajnie wysokie temperatury oraz promienie UV, które naruszają ich warstwę ochronną. Czy mimo to możemy cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami? Jak najbardziej! Kluczem do utrzymania fryzury w dobrej kondycji jest odpowiednia pielęgnacja. Przydadzą się wysokiej jakości kosmetyki polecone przez fryzjera. Świetnym rozwiązaniem są także zabiegi pielęgnacyjne odbudowujące włosy.

W naszym salonie fryzjerskim wykonujemy między innymi keratynowe prostowanie i botoks na włosy. Obydwa zabiegi mają na celu regenerację oraz wygładzenie kosmyków. Botoks na włosy zapewnia efekty, które utrzymują się do kilkunastu myć. Po nim włosy są:

  • wygładzone
  • odżywione
  • zregenerowane
  • łatwiejsze w rozczesywaniu
  • miękkie
  • lśniące.

Sam botox na włosy to profesjonalny zabieg fryzjerski polegający na wtłoczeniu w kosmyki składników odżywczych, które uzupełnią niedobory. Keratynowe prostowanie działa w podobny sposób. Do wnętrza włosa wprowadzana jest keratyna, która uzupełnia powstałe w jego strukturze ubytki. Ten zabieg pozwala kręconowłosym cieszyć się prostymi kosmykami bez konieczności codziennej stylizacji.

Zobacz też strzyżenie dzieci w naszych salonach w Bydgoszczy.

Pielęgnacja włosów kręconych w naszym salonie fryzjerskim

Pielęgnacja włosów z problemami nigdy nie była prostsza, niż teraz. W naszym salonie fryzjerskim wykonujemy różne zabiegi, takie jak wspomniany wcześniej botoks na włosy czy keratynowe prostowanie. Dostępna jest u nas również kompleksowa pielęgnacja włosów kręconych, która pozwala zdefiniować loki oraz głęboko je odżywić. Używamy najwyższej jakości masek, odżywek i ampułek z Nirvel Professional, dzięki czemu możemy uzyskać zadowalające efekty. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Zajmą się Tobą wykwalifikowani fryzjerzy, którzy znają potrzeby włosów. Zadbaj z nami o swoje kosmyki, a one na pewno odwdzięczą Ci się pięknym wyglądem!

red triangle1

Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego

Zespół specjalistów i pasjonatów fryzjerstwa codziennie czeka na Was. Zapraszamy do naszego salonu w Bydgoszczy.

nakielska lead

SALON FRYZJERSKI BYDGOSZCZ

Nakielska 247A

52 379 60 95

Salon z wyposażeniem w style retro. Wyjątkowa atmosfera i ciekawi styliści zajmą się Waszymi
włosami.

Zobacz salon Rezerwacja