Strzyżenie damskie krótkie, włosów półdługich i długich

Szukasz dobrego fryzjera damskiego w Bydgoszczy? Dobrze trafiłaś! W naszym salonie fryzjerskim pracują profesjonaliści, którzy wykonują perfekcyjne strzyżenie włosów długich, półdługich i krótkich. Proponujemy modne strzyżenie damskie, które pozwala uzyskać fryzurę królującą w aktualnych trendach. Nasi fryzjerzy wykonają między innymi asymetryczne cięcie, long boba, pixie cut oraz baby bang. Możesz także odwiedzić nasz salon fryzjerski w celu podcięcia końcówek. Rozdwojone końce nie wyglądają estetycznie, a także obciążają włosy, przez co wydają się one pozbawione objętości. Regularne strzyżenie długich włosów pozytywnie wpłynie na kondycję kosmyków. Właśnie dlatego zalecamy podcinać końcówki co około 2-3 miesiące. Szczególnie dotyczy to właścicielek krótkich włosów, które chcą utrzymać efekty wykonanego wcześniej strzyżenia damskiego krótkiego.

Krioterapia włosów – nie czekaj i zregeneruj swoje włosy.

Modne strzyżenie damskie – zobacz, co proponujemy

Jeśli strzyżenie damskie w Bydgoszczy, to tylko w naszym salonie fryzjerskim. Oferujemy modne strzyżenie damskie dopasowane do Twoich potrzeb. Znamy się na włosach, dlatego proponujemy rozwiązania dobrane do grubości, gęstości oraz kondycji kosmyków. Nie zapominamy przy tym o preferencjach klientki. Jeśli masz przykre doświadczenia z fryzjerami, chętnie je odczarujemy. Kiedy poprosisz o podcięcie końcówek, obetniemy je z najwyższą precyzją, stosując się do wskazanej przez Ciebie długości. Co ważne, podpowiemy Ci, jaka fryzura pasuje do kształtu Twojej twarzy. Zrobimy wszystko, by podkreślić Twoją naturalną urodę i wydobyć z niej to, co najlepsze. Równie chętnie wykonamy modne strzyżenie damskie na podstawie wskazanej przez Ciebie inspiracji. Przed cięciem porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, dzięki czemu łatwiej będzie nam uzyskać pożądany efekt.

Marzysz o pełnej metamorfozie? W naszym salonie zajmujemy się nie tylko krótkim damskim strzyżeniem, ale także koloryzacją. Sprawne ręce naszych fryzjerów pomogą Ci zmienić swój wizerunek i wydobyć naturalne piękno za pomocą odpowiednio dobranej fryzury. Nie czekaj – umów się na wizytę!

red triangle1

Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego

Zespół specjalistów i pasjonatów fryzjerstwa codziennie czeka na Was. Zapraszamy do naszego salonu w Bydgoszczy.

nakielska lead

SALON FRYZJERSKI BYDGOSZCZ

Nakielska 247A

52 379 60 95

Salon z wyposażeniem w style retro. Wyjątkowa atmosfera i ciekawi styliści zajmą się Waszymi
włosami.

Zobacz salon Rezerwacja