Strzyżenie dzieci – fryzjer dziecięcy w Bydgoszczy

Wszyscy wiemy, jak stresujące może być pierwsze strzyżenie dziecka. Latorośl nie zawsze cieszy się na myśl o obcięciu włosów. Mimo to już od najmłodszych lat należy uczyć pociechę dbania o wygląd. Gdzie warto się udać? Zapraszamy do odwiedzenia naszego fryzjera dziecięcego w Bydgoszczy. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim przyjazna atmosfera. Dysponujemy niezbędnym wyposażeniem, które usprawnia przebieg wizyty. Dziecko siedzi na podwyższeniu, a jego ciało jest zabezpieczone pelerynką. Dzięki temu obcięte włosy nie spadają na ubranko. Nasi fryzjerzy przed rozpoczęciem strzyżenia rozmawiają z maluchem, zapewniając, że cały proces nie boli, a raczej jest przyjemny. To sprawia, że nawet strzyżenie dziecka maszynką przebiega w znacznie milszej atmosferze. Następnie wspólnie z rodzicami ustalają, w jakiej fryzurze najlepiej będzie ich smykowi. Podpowiadają, jakie uczesanie króluje w trendach oraz co najchętniej wybierają nasi najmłodsi klienci.

Fryzjer Nakielska – Bydgoszcz – zobacz nasz salon.

Pierwsze strzyżenie dziecka – postaw na usługi profesjonalistów

W naszym salonie fryzjerskim w Bydgoszczy strzyżemy dzieci z najwyższą starannością. Wasze pociechy są u nas bezpieczne. Oferujemy strzyżenie dla dziewczynek, ale również wykonamy strzyżenie chłopca. Dopasujemy fryzurę do kształtu twarzy, więc dziecko oglądając w przyszłości swoje zdjęcia będzie mogło spojrzeć na siebie z sentymentem. Możecie odwiedzać nas regularnie w celu podcięcia końcówek lub przyjść na pierwsze strzyżenie dziecka. Odważniejsze smyki mogą zażyczyć sobie pełnej metamorfozy. Na szczęście nasi fryzjerzy potrafią obchodzić się z delikatnymi dziecięcymi włosami. Mają dobry kontakt z najmłodszymi klientami, dlatego na pewno uda im się ustalić najlepszą fryzurę, oczywiście w porozumieniu z rodzicami.

Co zyskasz korzystając z naszych usług? Przede wszystkim radość swojego dziecka. Włosy malucha otrzymają nowe życie – będą zdrowe, mocniejsze oraz ładniejsze. Nasi fryzjerzy pozbędą się rozdwojonych końcówek i dobiorą fryzurę o odpowiednim kształcie, która doda włosom objętości.

red triangle1

Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego

Zespół specjalistów i pasjonatów fryzjerstwa codziennie czeka na Was. Zapraszamy do naszego salonu w Bydgoszczy.

nakielska lead

SALON FRYZJERSKI BYDGOSZCZ

Nakielska 247A

52 379 60 95

Salon z wyposażeniem w style retro. Wyjątkowa atmosfera i ciekawi styliści zajmą się Waszymi
włosami.

Zobacz salon Rezerwacja