Nasz zespół

Agnieszka Zaremba Konopa

Pasjonatka, wizjonerka, kobieta o wielkim sercu i otwartym umyśle.

Właścicielka salonów fryzjerskich Zaremba ul. Kijowska i Nakielska w Bydgoszczy. Pasję do fryzjerstwa zaszczepiła jej od najmłodszych lat zdolna mama i wyjątkowa siostra. Agnieszka poszła godnie w ich ślady. I kontynuuje tradycję rodzinną.

Laureatka prestiżowych konkursów w Niemczech, Paryżu, Austrii i Las Vegas. Członek Komisji Sędziowskiej i Intercoiffure. Mistrzyni Europy i Mistrzyni Polski. Zajęła IV miejsce na mistrzostwach świata w Moskwie. Wielokrotna członkini kadry narodowej, reprezentantka umiejętności fryzjerskich na arenie międzynarodowej.

Swoich pracowników rozwija w zakresie kompetencji miękkich, sztuki fryzjerskiej. Można powiedzieć, że daje azyl i drugi dom ludziom z którymi pracuje. Spod jej ręki wychodzą specjaliści i mistrzowie, nowi instruktorzy i gwiazdy branży fryzjerskiej.

Dorota Słupek

Czysta esencja kobiecości, stylu i wyjątkowej pasji.

Każdy marzy i dąży do tego by zawodowo robić to co lubi – mi się to udało. Od kiedy pamiętam chciałam zostać fryzjerką. Tak naprawdę nigdy nie zastanawiałam się nad inną pracą, wiedziałam, że to jest „to”.

Jestem osobą, która lubi otaczać się ludźmi. W moim zawodzie na co dzień spotykam ich bardzo wielu. Każdy klient jest inny i z każdym poruszam przeróżne tematy. Zazwyczaj jest przy tym sporo śmiechu, a w tle tworzy się praca, której zwieńczeniem jest uśmiech zadowolonego klienta – to co sprawia mi wielką przyjemność.

Moda i fryzjerstwo nieustannie się rozwijają, także i ja nie zakończyłam swojej nauki. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, a dzięki temu moje klientki są „na bieżąco” z trendami.

Anna Kozielska

Mistrzyni fryzjerstwa w salonie fryzjerskim ZAREMBA.

OBECNIE NA URLOPIE MACIERZYŃSKIM.
Specjalizuje się w strzyżeniu, farbowaniu oraz upięciach.Od najmłodszych lat przyglądała się pracy dziadka fryzjera. I to on zaszczepił w niej miłość i szacunek do tego zawodu.
W 2002 roku rozpoczęła naukę zawodu fryzjera, choć przed wyborem tego kierunku chwilę się zastanawiała. Fryzjerstwo ostatecznie wygrało i do dziś jest bardzo zadowolona z tego wyboru.
Po trzyletniej nauce, w roku 2005 otrzymała dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe. Zaraz po dyplomie rozpoczęła pracę w salonie fryzjerskim ZAREMBA i tak minęło 15 kolejnych, satysfakcjonujących lat.
Tego samego roku rozpoczęła się przygoda Anny z konkursami fryzjerskimi. Zaczęła od Mistrzostw Polski na których zdobyła złoty medal, który pozwolił jej dostać się do Narodowej Kadry Fryzjerskiej. Mogła reprezentować Polskę w wielu konkursach, m.in. Mistrzostwa Świata w Moskwie (5 miejsce) i Chicago (4 miejsce).

Monika Ziółkowska

Mistrzyni fryzjerstwa w salonie fryzjerskim ZAREMBA.

Specjalizuje się w koloryzacji i strzyżeniu męskim.
Śledzi nowinki w świecie fryzjerstwa. Szybko i odważnie dopasowuje najlepsze rozwiązania dla swoich klientów.
W roku 2013 zatrudniła się na stanowisku fryzjera w salonie fryzjerskim ZAREMBA, w 2016 uzyskała tytuł mistrza, a od 2017 jest instruktorem marki Nirvel. Od 2018 roku spełnia się dodatkowo jako instruktor zawodu w Zaremba International Academy.
Największym marzeniem i wyzwaniem zawodowym Moniki jest stały rozwój swoich kompetencji i nie osiadanie na laurach.

Malwina Bątor

Mistrzyni fryzjerstwa w salonie fryzjerskim ZAREMBA.

Specjalizuje się w koloryzacji i naturalnych efektach stylizacji włosów. Lubi
metamorfozy, męskie strzyżenia i pracę z dziećmi.
Zawsze uśmiechnięta, optymistyczna i komunikatywna w kontakcie z innymi ludźmi.
Ukończyła egzamin czeladniczy. Specjalizuje się w koloryzacji, a zdobytą wiedzę przekazuje będąc instruktorem marki Nirvel oraz Zaremba International Academy.
Lubi pracować z ludźmi i dla ludzi. Przez 9 lat była wolontariuszem, pracowała z osobami niepełnosprawnymi i dziećmi.
Wykonując zawód fryzjera/stylisty/doradcy wizerunku czuje się szczęśliwa i spełniona. Poprzez zmianę wyglądu, podkreślanie atutów i wydobywanie walorów urody swoich klientów, daje ludziom szczęście i akceptacje.

Monika Martin

Mistrzyni fryzjerstwa w salonie fryzjerskim ZAREMBA.

OBECNIE NA URLOPIE MACIERZYŃSKIM
Wyjątkowa osoba. Zaangażowana w pracę i lubiąca zmiany. Owarta na nowości. W zawodzie od 14 lat jak i związana z firmą “Zaremba”. W swojej pracy czuje spełnienie nie tylko z uwagi na pasję, którą jest fryzjerstwo, ale także pod względem kontaktu z ludźmi. Uwielbia poznawać nowych ludzi i ich typy osobowości, otaczać się nimi.

Kocha swoją pracę, a wiedzę chętnie przekazuje nowym adeptom sztuki fryzjerskiej. Jest kreatywna i kocha szaleństwo – a na przyzwolenie od klientów na “zmianę” reaguje przeogromnym szczęściem.

Uśmiechem i pozytywnym nastawieniem sprawia, że zwykła wizyta staje się rytuałem, który Klienci chcą stale powtarzać.

Daniel Gabryszewski

Stylista w salonie fryzjerskim ZAREMBA.

Pasjonuje się i sprawdza w strzyżeniu, jak również koloryzacji. Uśmiechnięty, pogodny i otwarty na nowe możliwości, zdobywanie wiedzy i umiejętności.

W pracy skupiony na wykonywanych czynnościach i zadaniach. W sposób kreatywny i z uśmiechem podchodzi do każdej stylizacji i nowej osoby.

Wiele razy brał udział w konkursach fryzjerskich i stawał na podium bądź otrzymywał wyróżnienia. Uczy się i rozwija każdego dnia, zbiera doświadczenie. Marzy aby w przyszłości zostać instruktorem i przekazywać swoją wiedzę młodym pokoleniom.

Kocha swoją pracę. Oprócz fryzjerstwa interesuje się wizażem i charakteryzacją. Jego życia wzbogaca muzyka, świat artystyczny oraz szeroko pojęta sztuka.

Monika Szpajer

Młody stylista w​ salonie fryzjerskim ZAREMBA.

Najmłodsza stylistka w zespole, pełna pasji i ciekawości tego jaką stylizację może stworzyć wspólnie z Klientem.
Jak sama mówi fryzjerstwo było jej marzeniem i fakt, że to się spełnia daje jej mnóstwo satysfakcji i siły do samodoskonalenia.

Wioleta Bednarska

Pracownik biura i rejestracji w salonie ZAREMBA.

Niezastąpiona pomoc w salonie. Dokładna, precyzyjna i przemiła osoba. Zawsze chętna do rozmowy i pomocy.