Usługi

nirvel_foto2
Stylizacja

Usługa ułożenia, uczesania włosów przy użyciu szczotki, prostownicy, falownicy, lokówki i suszarki.

nirvel_foto2
Upięcia

Modne upięcia. Koki, warkocze, luźne upięcia, okazjonalne upięcia włosów.

nirvel_foto2
Koloryzacja

Naturalne koloryzacje. Farbowanie włosów na dowolny kolor. Blondy. Farbowanie siwych włosów. Farbowanie męskie i damskie. Rozjaśnianie. Pasemka, baleyage, ombre, sombre, nowe metody.

nirvel_foto2
Pielęgnacja

Pielęgnacja włosów z problemami. Maski, odżywki, ampułki z Nirvel Professional. Keratynowe prostowanie. Pielęgnacja włosów kręconych. Botoks na włosy.

nirvel_foto2
Candy style

W Candy style - Zaremba uszczęśliwiamy ludzi. Dajemy im nowe kolorowe rozwiązania. Nowe możliwości, inne od tych, które do tej pory proponowaliśmy. Energetyczne warkoczyki, loki lub afro loki w najróżniejszych barwach, doczepiane pasemka.

nirvel_foto2
Strzyżenie damskie

Nowoczesne trendy i fryzury. Fryzury klasyczne. Strzyżenie włosów krótkich, półdługich i długich. Strzyżenie włosów naturalnych z wykorzystaniem na peruki.

nirvel_foto2
Strzyżenie męskie

Nowoczesne trendy. Fryzury klasyczne. Strzyżenie włosów krótkich i długich.

nirvel_foto2
Strzyżenie dzieci

Przebiega w miłej atmosferze. Dziecko siedzi na podwyższeniu. Dbamy o to, aby dobrze zabezpieczyć ciało dziecka pelerynką i ochronić przed włosami.

nirvel_foto2
Krioterapia do włosów zniszczonych

Krioterapia polecana do REGENERACJI EKSTREMALNIE ZNISZCZONYCH włosów.
Nowoczesna technologia lodowej kuracji włosów połączona z wykorzystaniem profesjonalnych i naturalnych składników odżywczych HAIRTOXX.